Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie
Nauczyciele wychowania przedszkolnego
- Elzbieta Warda - wychowawca oddziału przedszkolnego Oa
- Marta Włodarczyk - wychowawca oddziału przedszkolnego Oa
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
- Ewa Burdyńska - wychowawca klasy 1A
- Beata Nagel - wychowawca klasy 1B
- Katarzyna Dudkowska - wychowawca klasy 1C
- Gabriela Białkowska - wychowawca klasy 1D
- Aldona Mirzejewska - wychowawca klasy 2A
- Izabela Czapiewska - wychowawca klasy 2B
- Janina Zając
- Agnieszka Burchart - Piórkowska - wychowawca klasy 2C
- Agnieszka Szybiak - wychowawca klasy 2D
- Edyta Brząkała - wychowawca klasy 3A
- Beata Zamielska - wychowawca klasy 3B
- Anna Jaworska - wychowawca klasy 3C
Wychowawcy klas 4-8
- Iwona Zawadzka - wychowawca klasy 4A
- Agnieszka Ronduda - wychowawca klasy 4B
- Anna Jaworska - wychowawca klasy 4C
- Mirosław Niemczyk - wychowawca klasy 5A
- Jolanta Dobrowolska - wychowawca klasy 5B
- Marta Czapska - Karadżow - wychowawca klasy 5C
- Jolanta Jelińska - Płoszek - wychowawca klasy 5D
- Joanna Bienko - wychowawca klasy 6A
- Przemysław Raczyk - wychowawca klasy 6B
- Beata Prekiel - wychowawca klasy 6C
- Sebastian Jasiński - wychowawca klasy 6D
- Emilia Krawczuk - wychowawca klasy 7A
- Ewa Dmowska - Broniak - wychowawca klasy 7B
- Sławomir Pniewski - wychowawca klasy 7C
- Karol Talar - wychowawca klasy 8a
Nauczyciele języka polskiego
- Joanna Bieńko
- Katarzyna Biwojno
- Marta Czapska - Karadżow
- Joanna Czerwińska
Nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców
- Katarzyna Łabonarska
Nauczyciele matematyki
- Ewa Dmowska - Broniak
- Jolanta Dobrowolska
- Sławomir Pniewski
- Iwona Zawadzka
Nauczyciele języków obcych
- Teresa Gajlewicz - j. niemiecki
- Joanna Czerwińska - j. angielski
- Sebastian Jasiński - j. angielski
- Anna Jaworska - j. angielski, j. hiszpański
- Jolanta Jelińska-Płoszek - j. angielski
- Ewa Kobiałka - j. angielski
- Katarzyna Łabonarska - j. angielski
Nauczyciele historii
- Beata Prekiel
- Ewa Witecka
Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
- Beata Prekiel
Nauczyciele informatyki
- Romuald Lasowy
- Sławomir Pniewski
- Beata Prekiel
- Przemysław Raczyk
Nauczyciele przyrody, biologii
- Agnieszka Pomaska - przyroda, biologia
- Agnieszka Ronduda - biologia
- Agata Socha - przyroda
Nauczyciel geografii, wdż
- Emilia Krawczuk
Nauczyciel chemii
- Agata Socha
Nauczyciel fizykii
- Barbara Koremba
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
- Emil Czubachowski
Nauczyciele muzyki, techniki, plastyki
- Romuald Lasowy - technika
- Mirosław Niemczyk - muzyka, technika
- Iwona Zawadzka - technika
- Elżbieta Pałka - plastyka
- Beata Zamielska - plastyka
Nauczyciele wychowania fizycznego
- Aleksandra Jóźwiak
- Tomasz Kurach
- Elżbieta Pałka
- Przemysław Raczyk
Nauczyciele religii, etyki
- Anna Golec - religia
- Viola Jagnieża - religia
- Ewelina Kościesza - etyka
- Tetyana Yasenytska - religia greckokatolicka
Nauczyciele bibliotekarze
- Robert Górski
- Agata Wajcht
Kierownik świetlicy
- Aneta Szachna
Nauczyciele świetlicy
- Danuta Chowaniec
- Maria Głuchowska
- Aleksandra Jóźwiak
- Agata Obłuska
- Agata Socha
- Oleksandra Twardo-Hamar
Pedagog
- Karol Talar
Pedagog specjalny
- Katarzyna Mączka
Psycholog
- Katarzyna Mączka
Nauczyciele współorganizujący kształcenie
- Izabela Czapiewska
- Teresa Gajlewicz
- Beata Gurzyńska
- Wanda Łuczywek
- Małgorzata Mróz
- Katarzyna Rusin
- Elżbieta Warda
- Marta Włodarczyk
Terapeuta pedagogiczny
- Bożena Abramowicz - klasy 1-3 SP
- Edyta Brząkała - klasy 3-4 SP
- Katarzyna Dudkowska - klasy 5-8 SP
Logopeda
- Agnieszka Burchart - Piórkowska
Zajęcia Integracji Sensorycznej, Trening Umiejętności Społecznych
- Agnieszka Podłucka
- Tomasz Kurach
Gimnastyka korekcyjna
- Tomasz Kurach